Матеріал - ударостійке опального скло (склокераміка).
Форма - прямокутна
Розмір: 35х26 см
Висота: 2,3 см
Забарвлення - однотонний.
Основний колір - чорний.
Можливість використання в мікрохвильовці - так.
Можливість миття в посудомийній машині - да.
Виробник: Luminarc, Франція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Склокераміка |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Прямокутна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴

