
Соковитискач для цитрусових з прижимною кришкою Sirman Apollo Con Leva
13 266 ₴
- В наявності
- Код: Apollo Con Leva
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Соковитискач для цитрусових Apollo Con Leva.
З притискною кришкою. Сірий колір та закруглені грані вписуються в інтер'єр будь-якого бару. Інтенсивно використовується на барі, де необхідна проста та швидка обробка цитрусових. Корпус машини білий або хромований, без кутів та швів для полегшення чищення. Робоча ємність з нержавіючої сталі, що знімається для полегшення чищення, миється в посудомийній машині. Конус для вичавлювання соку та решітка є одним цілим, це дозволяє вичавлювати цитрусовий з максимальним результатом. Мікро вимикач.
Технічні характеристики:
Корпус АВС пластик/метал
Притискна кришка є
Швидкість обертання об/хв 320
Місткість для соку 0,5 л
Двигун 320 об/хв
Потужність 150 Вт
Напруга 220 В
Габарити 210х265х330 мм
Вага 3,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 320 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Призначення | Професійне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Імпульсний режим | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Реверс | Ні |
| Система «Крапля-стоп» | Ні |
| Комплектація | |
| Кількість конусних насадок | 2 |
| Глечик для соку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 |
- Ціна: 13 266 ₴



