
Соковижималка шнекова для твердих овочів і фруктів Sirman Ektor 37
13 400 ₴
- В наявності
- Код: Sirman Ektor 37
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Соковитискач шнековий низькошвидкісний для холодного віджиму соку з твердих овочів та фруктів Sirman Ektor 37.
Конструкція виготовлена з нержавіючої сталі. Зручний бункер для завантаження великих шматочків. Низькошвидкісний екстрактор соку для фруктів та овочів. Ефективний гвинтовий шнек. Швидке та легке розбирання частин машини. Товкач для проштовхування плодів. Приймач крапель. Потужний асинхронний мотор з редуктором на шестернях. Два контейнери у комплекті. Один для соку, другий для макухи. Щітка для чищення.
Технічні характеристики:
Двигун 37 об/хв
Потужність 400 Вт
Напруга 220 В
Розмір горловини 140х80 мм
Габарити 140х220х342 мм
Вага 7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип приладу | Шнековий |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 3 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 3 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 37 об/хв |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 140 мм |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Реверс | Ні |
| Імпульсний режим | Ні |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Завантажувальний лоток | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Штовхач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 342 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 13 400 ₴






