
Овочерізка Sirman TM Inox
41 454 ₴
- В наявності
- Код: TM Inox
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міксер Sirman TM2 Inox. Корпус з нержавіючої сталі та сплаву алюмінію. Компактний дизайн машини для зручного розміщення в приміщенні кухні. Система вільного прямого падіння для роботи з м'якими і делікатними продуктами, добре підходить для нарізки моцарели та інших сирів. Чаша для нарезаных продуктів з проміжним блокуванням. Мікровимикач на важелі, кришки і чаші для гарантованої безпеки.Диски замовляються окремо під конкретні потреби.
Технічні характеристики:
- Потужність 0,515 кВт
- Напруга 220/380 В
- Обертів диска 300 об/хв
- Габарити 280х510х510 мм
- Вага 17,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 300 об/хв |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | HoReCa, Вулична торгівля, Fast-food, Харчова промисловість |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 454 ₴









