
Підставка для сумки з натурального дерева складна Simpl9
999 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: FBSimpl9
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Підставка для сумки з натурального дерева
Власне виробництво. Підставка для сумки доповнить інтер'єр передпокою в будинку, салону краси, офісу, говоркінгу, медичного закладу, приймальню, кафе, ресторану...
Підставка для сумок складається і в складеному вигляді займає мінімум місця. Встановлюємо меблеві міцні тканини, якісну фурнітуру, нетоксичні лаки. Підставка під сумку має оптимальні габарити і стає навіть у маленькому приміщенні.
Конструкція з натурального дерева, покрита лаком.
Колір ніжок: чорний.
Ніжки підставки для сумок мають нестандартну витончено вигнуту форму.
Ложе для сумки: меблева тканина мікро вельвет.
Колір матеріалу: бежевий/на вибір.
Характеристики:
Розміри габаритні:
Довжина 38 см; Ширина 34 см; Висота 40 см;
Вага 1,1 кг
Розміщуємо логотип замовника у вигляді вишивки. Під замовлення виготовляємо підставку для сумок в інших кольорах ніжок і тканини, штучної або натуральної шкіри. Працюємо з кольорами RAL (при замовленні від 10 штук)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Складається | Так |
| Основні | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Бежевий |
| Максимально допустимая нагрузка | 1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 34 мм |
| Глибина стільця | 37 мм |
| Висота сидіння стільця | 40 мм |
| Вага | 1 |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
- Ціна: 899 ₴






