
Блок керування замком домофона БКЗ
169 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: БУЗ
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
БКЗ (блок керування замком). Буз призначений для відкриття клямки замку домофону, особливо якщо він розташовується на значній відстані. Він за кілька десятих часток секунди накопичує напругу номіналом 12 В і видає короткий імпульс струму (до 3 А), якого йому вистачає для відмикання замка. Для цього блоку управління достатньо енергії пов'язаного з ним аудіо/відео домофона. НЕ ТРЕБА ніяких блоків живлення та кабелів для нього. Замок відкрився і моментально після цього БКЗ знову готовий його відкрити. Сам блок легко ховається у середину замку завдяки малим розмірам, до того ж він герметичний. Встановити його дуже просто за схемою, що додається, без використання паяння.
Особливості:
здатний захистити обмотку електромагніту замку від перегріву при залипанні або частому постійному натисканні кнопки відкриття (зазвичай буває при неправильній установці дверей з перекосом і т.д.);
запобігає пригоранню контактів кнопки керування (реле);
послаблює залишкову намагніченість завдяки малій тривалості імпульсу управління;
стійкий до короткого замикання на виході, захищений від зворотної полярності підключення;
захищає від перегріву котушки, коли довго тиснуть кнопку відкриття;
монтаж як усередині так і зовні приміщень завдяки герметичності
Особливо добре зарекомендував себе блок управління замком при монтажі домофону з електромеханічним замком у місцях масового та інтенсивного використання (великі офіси, громадські будівлі тощо) внаслідок високої ймовірності некоректного використання обладнання систем контролю доступу.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга 9-15 В
Вихідна напруга, (Uвих): (2Uвх)-1В 1
Струм споживання при заряді 80 мА (-0,5 сек)
Струм споживання в черговому режимі, мА 1
Робоча температура, -40..85
Ступінь захисту IP67
Габарити, мм (ШхВхД) 14х16х40
Вага, гр. 20
Підключення блоку управління замком:
Жовтий провід БУЗ (+) підключається на + панелі виклику
Синій провід (-) на мінус панелі виклику і на один із контактів її
один провід замку підключаємо до білого проводу БУЗа (керуючий контакт) та на другий контакт реле панелі виклику
другий провід замка підключаємо на другий вільний контакт реле панелі виклику
Примітка (!) Провід БКЗ може відрізнятися за кольором, тому використовуйте схему підключення, нанесену на самому пристрої!
Гарантія: 24 місяці
Виробництво: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geos Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 10 |
| Довжина | 10 мм |
| Захист від перенапруги в мережі | Да |
| Значення вихідного струму | 3 А |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 15 В |
| Живлення в режимі очікування | 1 мА |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Прихований монтаж |
| Тип пристрою | Комплектувальний для домофона |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 169 ₴





