
Прихований замок GEOS LOCK RADIO
4 800 ₴
- Під замовлення
- Код: E8034
Відправка з 14 квітня 2026+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний і надійний замок GEOS LOCK RADIO (E8034) призначений для контролю доступу в житлові та нежитлові приміщення. Прихована установка, жоден елемент не видає його присутності. Можливість відкриття ключем – ні. Управляється дистанційно за допомогою радіо брелока по захищеному радіоканалу. Резервна система живлення до 30 діб. Ідеально підходить для захисту квартир, офісів, дач від злому вхідних дверей. Стає в будь-які двері. Можлива установка без зворотної планки. Положення на двері – універсальне. Замок встановлюється в раму металевих дверей або в самі двері і додатково (залежно від конфігурації рами) захищається броньованими накладками. В комплект входить: прихований замок GEOS LOCK RADIO – 1 шт. Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) в металевому боксі ИБП1215 1 А/ч – 1 шт. Акумулятор 7 А/год – 1 шт. Радіо модуль зі статичним кодом для управління замком – 1 шт. Радіопульт – 2 шт. Кабель живлення 220В – 2 м. Кабель для підключення замка – 10 м. Монтажний комплект – 1 шт. Інструкція – 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geos Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Прихований монтаж |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Так |
| Висота | 4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 18 мм |
| Контроль розряду | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 15 мм |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Кодонабірна панель | Ні |
| Кількість ключів | 2 |
| Консоль з клавішами | Ні |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Провід сполучний | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Радіопульт | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴





