Паяльна станція SOLDER SD120 – ідеальний інструмент для ремонту та виробництва. Не потрібно чекати на розігрів паяльника. Унікальна технологія імпульсного нагрівання дозволяє миттєво набрати встановлену температуру жала. Усього 3..4 секунди і можна приступати до роботи. Завдяки максимальній потужності 70 Вт Ви з легкістю зможете лудити масивні дроти або майданчики. Легка заміна жала робить паяльну станцію просто незамінною. Просто вимкніть живлення станції SOLDER SD120, змініть жало, увімкніть живлення станції та продовжуйте роботу. Жодного очікування.
Мініатюрність: SOLDER SD120 поміститься в кишеню брюк! Мініатюрний розмір станції досягнуто завдяки використанню високоефективного імпульсного джерела живлення. Тепер на Вашому робочому столі буде більше вільного місця.
Безпека: станція має інтелектуальну систему захисту. Вбудований датчик вібрації в ручці станції дозволить автоматично зменшити температуру жала в моменти спокою і миттєво відновити її. При тривалій відсутності руху ручки паяльника станція автоматично вимкнеться для економії електрики, ресурсу жалу та пожежної безпеки. Імпульсне джерело живлення станції, на відміну від китайських аналогів, здатне ефективно працювати при зниженій напрузі мережі та захищати станцію від перепадів у мережі 220 В.
Універсальність: широкий асортимент насадок для станції дозволить підібрати максимально зручне і потрібне для Ваших завдань жало. Швидка заміна жала позбавляє необхідності мати кілька станцій для різних завдань. У комплекті одне жало (на вибір). Широкий діапазон регулювання температури від 50 до 450*С. Висока точність підтримки та автоматичне калібрування – відмінні риси станції SOLDER SD120.
Технічні характеристики:
Максимальна потужність – 70 Вт.
Діапазон робочих температур – 0..450 *С.
Час розігріву – до 10 с.
Діапазон напруги живлення - 12-265 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geos Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Паяльник | |
| Максимальна робоча температура паяльника | 450 град. |
| Потужність паяльника | 70 Вт |
| Напруги живлення паяльника | 220 В |
- Ціна: 1 845 ₴

