Стільниця з натурального дерева для фуршетної підставки триджек. Використовується для сервірування столів у ресторанах, авторської подачі страви від шефа, шоу офіціанта при подачі страви гостю. Легко встановлюється на стійку триджек і так само швидко і легко забирається. Стільниця використовується також як підставка для книги гостей на рецепшені ресторану, в лобі барі, як підставка для декору, підставка для квітів і як прикраса інтер'єру.
Матеріал: натуральне дерево.
Розмір: 56х48х3, 5 см
Колір: чорний, венге, коричневий, натуральне дерево, білий, сірий, горіх. Лакується нетоксичними міцними матовими/глянцевими лаками. При замовленні від 10 штук можливе фарбування в будь-який доступний колір за кольором RAL.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стільниця |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 35 мм |
| Призначення | Універсальний |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Основні атрибути | |
| Кількість опор | 2 (шт.) |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Форма столу | Квадратний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
- Ціна: 1 600 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка








