-10%

Підставки для сумки дерев'яна складана біла тканина чорна WB
999 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: FWEtna36
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для сумки із натурального дерева.
Підставка складається і займає мінімум місця у складеному вигляді. Зручна для зберігання.
Матеріал каркасу: натуральне дерево.
Колір ніжок: білий, багатошарове фарбування та лакування.
Ложе для сумки: меблева тканина рогожка.
Колір тканини: чорний.
Розміри:
Висота 40 см у розгорнутому вигляді. 50 см у складеному вигляді.
Довжина 37 см
Ширина 34 см
Вага 1,1 кг
Можлива вишивка логотипу замовника, а також виконання в інших кольорах ніжок та тканини, штучної чи натуральної шкіри.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Складається | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Вага | 1 |
| Довжина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вставка | Тканинна |
| Призначення | Для сумок |
| Колір і відтінок | Білий |
| Ширина стільця | 370 мм |
| Глибина стільця | 340 мм |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Основні | |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Тип | Підставка |
| Комплектація | |
| Панель для логотипу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

