-11%

Підставка для сумки дерев'яна складана чорна тканина рогожка Класік
899 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: П-40-Ч-Классик
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для сумки в салон краси, ресторан, у передпокій та приймальню.
Каркас із натурального дерева.
Підставка складається і займає мінімум місця у складеному вигляді.
Стійка конструкція та вивірений розмір.
Якісна фурнітура та міцна меблева тканина служить роками.
Багатошарове фарбування та лакування меблевим лаком.
Можливе вишивання Вашого логотипу, забарвлення в інші кольори каркасу, різні кольори тканини.
Характеристики:
Колір ніжок чорний
Ложе для сумки: тканина меблева рогожка чорна
Розміри:
Довжина 37 см
Ширина 34 см
Висота 40 см (в робочому стані)
Висота 50 см (у складеному вигляді)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Складається | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Комплектація | |
| Панель для логотипу | Так |
| Основні атрибути | |
| Тип | Тримач для сумки |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вставка | Тканинна |
| Призначення | Для сумок |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір матеріалу | Чорний |
| Довжина | 370 мм |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Вага | 1 |
| Глибина | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



