
Кнопка виклику офіціанта Recs Girl
420 ₴
- В наявності
- Код: VHCM-250 Gіrl
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кнопка виклику офіціанта Recs VHCM-250 Girl
Приємна гладка поверхня.
Кнопка покрита міцною мембраною для збільшення терміну служби.
У комплекті двосторонній скотч знизу кнопки для надійного кріплення до столу.
Батарейка у комплекті.
Технічні характеристики:
Кнопка сумісна з приймачем виклику офіціантів та пейджером офіціанта
Колір корпусу: сріблястий баклажан, логотип: дівчина з піцею
Розмір: 60 х 60 х 15 мм
Робоча частота: 433,92 МГц
Живлення: 12 В, 1 батарейка
Потужність на виході: 10Вт
Дальність дії до 200 м на відкритому просторі
(знижується від 20 до 80% за наявності перешкоди)
Тривалість роботи батареї: близько 1 року
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Recs |
| Країна виробник | США |
| Сфера використання | Для бару, HoReCa, Fast-food |
| Вид пристрою | Кнопка виклику |
| Тип встановлення | Настільний |
| Тип живлення | Батарейки |
| Радіус дії | 200 м |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴




