-10%

Підставка під сумки дерев`яна складна RED
999 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: FWFly2210
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для сумки з натурального дерева
Стильний і функціональний аксесуар для ресторану, офісу,прихожої,кафе,клініки і т. д.
- Каркас складається
- Матеріал каркаса: натуральне дерево
- Каркас лакований шовковисто-матовим лаком
- Колір каркаса: білий
- Форма: фігурні ніжки
- Ложе для сумки: шкір зам червоного кольору
- Розмір,см (ДхШхВ): 34х37х40
Вага 1,1 кг
Можлива вишивка логотипу замовника, а так само виконання в інших кольорах ніжок і тканини, штучної або натуральної шкіри.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Складається | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
| Ширина стільця | 34 мм |
| Глибина стільця | 37 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркаса | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 40 мм |
| Висота сидіння стільця | 40 мм |
| Вага | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка.


