-10%

Підставка для сумки дерев`яна складна венге Ramos
999 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: FVRamos
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для сумки із натурального дерева.
Каркас складається.
Матеріал каркасу: натуральне дерево
Каркас лакований нетоксичним лаком
Колір каркасу: темно-коричневий (венге)
Форма ніжок: фігурні вигнуті
Ложе для сумки: меблева тканина
Колір матеріалу: темний беж/ на вибір
Розмір,см (ДхШхВ): 34х37х40
Вага 1,1 кг
Можлива вишивка логотипу замовника, а також виконання в інших кольорах ніжок і тканини, штучної або натуральної шкіри.Працюємо з забарвленням RAL (при замовленні від 10 штук)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Складається | Так |
| Розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Вага | 1 |
| Довжина | 34 мм |
| Основні | |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴
