
Ніж для цедри 17 см Empire 9589
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: ЕМ 9589
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал : Нержавіюча сталь.
Довжина: 17 см
Довжина ручки: 13 см
Робоча частина: 3 см
Посудомийна машина : Так
Країна виробник: Китай
Довжина: 17 см
Довжина ручки: 13 см
Робоча частина: 3 см
Посудомийна машина : Так
Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Тип | Ніж для зрізання цедри |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Довжина леза | 3 см |
| Довжина ножа | 17 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна довжина ножа | 170 мм |
| Петелька для підвішування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 ₴
