
Підставка для сумки із натурального дерева FBLira30
999 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: FBLira30
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
Підставка для сумки із натурального дерева FBLira30
Зручний та стильний елемент інтер'єру для передпокою, салону краси, офісу, клініки, приймальні, кафе, ресторану, тощо..
Каркас виготовляється з натурального дерева, на виході з виробництва перевіряється на стійкість на спеціальному стенді. Ніжки підставки для сумок фарбуються високоякісними барвниками та вкриті зносостійким лаком. Якісна фурнітура. На підставці для сумки є спеціальна розтяжка знизу конструкції, завдяки якій ніжки підставки не роз'їжджаються, сумка гарно лягає на своє ложе і не випадає.
Оригінальний дизайн конструкції ніжок із плавними вигнутими лініями. Оптимальний вивірений розмір, складані ніжки. Підставка для сумки у складеному вигляді займе мінімум місця та зручна для зберігання та перевезення. Ложе для сумки з міцної меблевої тканини.
Додатково можлива вишивка логотипа замовника, виготовлення в інших кольорах каркасу та тканини. При замовленні від 10 шт можливе фарбування каркасу в будь-який доступний колір за RAL.
Підставка додатково комплектується індивідуальною упаковочною коробкою для безпечного транспортування.
Характеристики:
Розміри:
Висота 40 см в робочому стані, 50 см в складеному стані
Довжина 37 см
Ширина 34 см
Вага 1 кг
Матеріал каркасу: натуральне дерево
Колір ніжок: чорний
Колір матеріалу: червоний
Матеріал ложа для сумки: тканина меблева , зносостійкість до 70000 за тестом Мартіндейла, стійка до хімічного чищення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Складається | Так |
| Основні | |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Регульовані ніжки | Немає |
| Тип | Підставка |
| Комплектація | |
| Панель для логотипу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Вага | 1 |
| Довжина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вставка | Тканинна |
| Призначення | Для сумок |
| Колір каркасу | Чорний |
- Ціна: 899 ₴


