Коробка картонна.
Картон бурий.
Двошарова коробка з 4-ма клапанами.
Габаритні розміри:
Довжина 76,5 см
Ширина 13,5 см
Висота 61,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 615 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴




