
Силіконова форма "Паровоз" 30х17х6 см Empire EM7095
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601-7095
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: Високоякісний харчовий силікон
Розмір виробу
Ширина: 300 мм
Довжина: 170 мм
Висота: 60 мм
Кількість виробів: 1 шт
Вид виробу: Паровоз
Колір: Різнокольоровий
Упаковка: Целофановий пакет
Посудомийна машина: Так
Мікрохвильова піч: Так
Духовка: Так
Морозильна камера: Так
Температурний режим: Max +230 * C Min -60 * C
Країна виробник: Китай
Розмір виробу
Ширина: 300 мм
Довжина: 170 мм
Висота: 60 мм
Кількість виробів: 1 шт
Вид виробу: Паровоз
Колір: Різнокольоровий
Упаковка: Целофановий пакет
Посудомийна машина: Так
Мікрохвильова піч: Так
Духовка: Так
Морозильна камера: Так
Температурний режим: Max +230 * C Min -60 * C
Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота стінок | 60 мм |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -60 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
