Матеріал: Полікарбонат
Довжина: 270 мм
Ширина: 133 мм
Висота: 25 мм
Колір: Прозорий
Форма: Прямокутна
Кількість готових виробів: 21 штук
Посудомийна машина: Ні
Зберігання в холодильнику: Так
Бренд: Empire
Країна виробник: Китай
Довжина: 270 мм
Ширина: 133 мм
Висота: 25 мм
Колір: Прозорий
Форма: Прямокутна
Кількість готових виробів: 21 штук
Посудомийна машина: Ні
Зберігання в холодильнику: Так
Бренд: Empire
Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Висота | 25 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Форма для солодощів |
| Матеріал | Полікарбонат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴

