
В'язана сумка-шопер ручної роботи чорна
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 422910YAM148
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка зв'язана гачком зі зносостійкої міцної пряжі.
Ця сумка легка, але міцна, тому її також можна використовувати як повсякденну сумку. Ідеально підходить для покупок.
МАТЕРІАЛ: Поліефірний шнур 2,5 мм
РОЗМІРИ: 42х29х10 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні параметри монітора комп'ютера або екрана телефона можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, телефонуйте, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів




