
В'язана сумка-шоппер ручної роботи чорна
1 900 ₴
- В наявності
- Код: 41339YAM148
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка зв'язана гачком із зносостійкої, міцної пряжі.
Ця сумка легка, але міцна, тому її також можна використовувати як повсякденну сумку. Ідеально підходить для покупок.
МАТЕРІАЛ: Поліефірний шнур 2,5 мм
РОЗМІРИ: 41х33х9 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів


