
В'язана сумка ручної роботи
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 29189YAM155
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна в'язана жіноча сумка ручної роботи. Має підкладку всередині та магнітну застібку.
МАТЕРІАЛ. Поліефірний шнур 2 мм
РОЗМІР: 29х18х9 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів





