
В'язана сумка ручної роботи сіра
2 400 ₴
- В наявності
- Код: 372312YAM149
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка зв'язана гачком із зносостійкої, міцної пряжі.
Ця сумка легка, але міцна, тому її також можна використовувати як повсякденну сумку. Ідеально підходить для покупок.
МАТЕРІАЛ: Поліефірний шнур 2 мм
РОЗМІРИ: 37х23х12 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів


