
В'язана сумка ручної роботи YAM148 чорна
1 850 ₴
- В наявності
- Код: 40339YAM148
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цю гарну сумку я зв'язала гачком із зносостійкої, міцної пряжі.
Ця сумка легка, але міцна, тому її також можна використовувати як повсякденну сумку. Ідеально підходить для покупок.
МАТЕРІАЛ: 80% бавовна, 20% поліестер
РОЗМІРИ: 40х33 см
Висота з ручкою 65 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів

