
В'язана сумка ручної роботи YAM137
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 29265YAM137
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цю гарну сумку я зв'язала гачком із зносостійкої, міцної пряжі.
Ця сумка легка, але міцна, тому її також можна використовувати як повсякденну сумку.
МАТЕРІАЛ: 100% поліестер
РОЗМІРИ:
Ширина: 29 см
Висота: 26 см
Глибина: 5 см
Усі фотографії зроблені за денного світла. Але через різні установки монітора комп'ютера або екрана телефону кольори можуть трохи відрізнятися.
Якщо ви хочете інший розмір або колір цієї сумки, не проблема, дзвоніть, пишіть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴
- Спосіб упаковки: Відправлення протягом 3 робочих днів






