
Коробка картонна для підставки триджек
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: К-Ф
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка картонна для підставки для підносів триджек. Картон бурий. 4 клапани. Призначена для упаковки та безпечного транспортування підставки триджек.
Габарити: Довжина 90 см
Ширина 12 см
Висота 45 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 450 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴


