
Ваги настільні 15 кг
2 690 ₴
- В наявності
- Код: ВТЕ-Т15ДВ
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги фасувальні настільні до 15 кг
Терези включені до держреєстру України №У3013-10
Ваги відповідають ДСТУ EN:45501:2007
- Платформа з нержавіючої сталі
- Корпус із первинного пластику з тензодатчиком
- Пиловологозахисний прозорий чохол
- Велика яскрава індикація, що легко читається
- Вбудований рівень та регульовані ніжки
- Працюють від аккумулятора та мережі 220В
- Економний режим. Індикатор заряду аккумулятора. Функції: Тара
- Режим очікування
- Автоматична установка нуля
- Одиниці вимірювання кг/фунти
- Індикатор заряду аккумулятора
Технічні характеристики:
- НПВ (найбільша межа зважування): 15,0 кг.
- НмПВ (найменша межа зважування): 40 г.
- d (дискретність) 2 г.
- Ціна перевірного поділу 2 г.
- Компенсація маси тари 15,0 кг.
- Тип індикатора світлодіодний
- Висота символів індикації, мм 20
- Кількість індикаторів 1
- Діапазон робочих температур від –10 до +40 °C.
- Розмір платформи 247х192 мм.
- Матеріал платформи нержавіюча сталь.
- Аккумулятор. Тривалість роботи при автономному живленні при відключеному підсвічуванні дисплеїв до 60 год.
- Живлення від аккумулятора 4В.4,5 Ah(48х48х108 мм) та від 220В.
- Ступінь захисту, IP 20
- Вага не більше 3 кг.
- Габарити, мм 250х300х110.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 247 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Ширина платформи | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴

