
Блюдо прямокутне 320х150 мм HLS A1413
201 ₴
- В наявності
- Код: 109-A1413
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відвантажується кратно 6 шт
Довжина: 320 мм
Ширина: 150 мм
Висота: 20 мм
Матеріал: фарфор.
набір: Техтара.
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати в мікрохвильовій печі.
Довжина: 320 мм
Ширина: 150 мм
Висота: 20 мм
Матеріал: фарфор.
набір: Техтара.
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати в мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴
