
Ваза шар для декору MAZHURA AQUARIUM d 10 см h 8 см mzX045
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 209-mzX045
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Висота вази | 80 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Діаметр вази | 100 мм |
| Діаметр горловини | 100 мм |
| Діаметр підстави | 100 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма вази | Куля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴
