Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Висота вази | 260 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Діаметр вази | 110 мм |
| Діаметр горловини | 110 мм |
| Діаметр підстави | 110 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма вази | Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴


