
Блюдо Arcoroc Peps Evolution 210х190 мм L2808
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 204-L2808
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімальна кількість в замовленні 6 шт
Матеріал: Склокераміка.
Довжина: 210 мм
Ширина: 190 мм
Колір: Білий.
Можливість використання в мікрохвильовій печі: Так.
Можливість миття в посудомийній машині: Так.
Діапазон температур – від -40 до +300.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Склокераміка |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Країна виробник | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

