
Форма для запікання 320х200 мм Luminarc Diwali Carine N3083
390 ₴
- В наявності
- Код: 204-N3083
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 320х200 мм
Об'єм: 2 л
Висота: 70 мм
Матеріал: ударостійке скло
Упаковка: техтара
Кількість в упаковці: 1шт
Країна виробник: Франція
Можливість миття в посудомийній машині - так
Можливість використання в мікрохвильовій печі – так
Можна використовувати в духовці до 250 ° C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Франція |
| Висота стінок | 50 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴







