-10%

Підставка під сумку біла ложе ткнина чорна
999 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: FWEtna36
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для сумки в салон краси, ресторан, у передпокій та приймальню.
Ніжки із натурального дерева.
Каркас складається і займає мінімум місця у складеному вигляді.
Стійка конструкція та вивірений розмір.
Якісна фурнітура та міцна меблева тканина служить роками.
Багатошарове фарбування та лакування меблевим лаком.
Характеристики:
Колір ніжок білий
Ложе для сумки: тканина чорна
Розміри:
Довжина 37 см
Ширина 34 см
Висота 40 см (в робочому стані)
Висота 50 см (у складеному вигляді)
Можливе вишивання Вашого логотипу, забарвлення в інші кольори каркасу, різні кольори тканини.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Складається | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підставка |
| Довжина | 340 мм |
| Вставка | Тканинна |
| Призначення | Для сумок |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Панель для логотипу | Так |
| Вага | 1 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркаса | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



