Об'єм 170 мл
Довжина 23 см
Ширина 12 см
Висота 3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 ₴

