
Ваза Pasabahce декоративна Н-260 мм Flora 43966
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202-43966
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Висота: 260 мм. 10 1/2 ".
Верхній діаметр: 70 mm. 3 ".
Нижній діаметр: 70 mm. 3 ".
Матеріал: скло.
Упаковка: кольорова упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота вази | 260 мм |
| Діаметр горловини | 70 мм |
| Діаметр підстави | 70 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма вази | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴
