Висота: 100 мм
Верхній діаметр: 79 мм
Нижній діаметр: 50 мм
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Виробник Pasabahce.
Верхній діаметр: 79 мм
Нижній діаметр: 50 мм
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Виробник Pasabahce.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота вази | 79 мм |
| Діаметр вази | 100 мм |
| Діаметр горловини | 69 мм |
| Діаметр підстави | 50 мм |
| Матеріал | Скло |
| Форма вази | Куля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

