
Склянка для віскі 270 мл Pasabahce Casablanca 52705
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 202-52705/sl
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм: 270 мл
Висота: 92 мм
Верхній діаметр: 85 мм
Нижній діаметр 55 мм.
Матеріал: скло
Упаковка: Техтара 12 шт.
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Висота | 92 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Об`єм | 270 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴
