Відвантажуються кратно 12 шт
Об'єм: 210 мл
Висота: 140 мм
Верхній діаметр: 55 мм
Нижній діаметр 49 мм.
Матеріал: скло
Упаковка: Техтара 12 шт.
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Верхній діаметр | 55 мм |
| Висота | 140 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 49 мм |
| Об`єм | 210 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴

