Призначення - для вина
Матеріал - скло
Об'єм - 1 л
Висота - 273 мм
Діаметр горловини - 83 мм
Діаметр дна - 80 мм
Забарвлення - однотонний
Основний колір - прозорий
Країна виробник - Франція
Можливість миття в посудомийній машині - да
Матеріал - скло
Об'єм - 1 л
Висота - 273 мм
Діаметр горловини - 83 мм
Діаметр дна - 80 мм
Забарвлення - однотонний
Основний колір - прозорий
Країна виробник - Франція
Можливість миття в посудомийній машині - да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
| Верхній діаметр | 83 мм |
| Висота | 275 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Об`єм | 1000 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Графін |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴

