Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
| Верхній діаметр | 34 мм |
| Висота | 162 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 77 мм |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Графін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴

