Бренд: EMPIRE
Матеріал: Гума
Довжина: 450 мм
Висота: 10 мм
Ширина: 300 мм
Форма: Прямокутна
Колір чорний
Посудомийна машина: Ні
Упаковка: Целофановий пакет
Зберігання у холодильнику: Ні
Країна виробник: К.М.Р.
Матеріал: Гума
Довжина: 450 мм
Висота: 10 мм
Ширина: 300 мм
Форма: Прямокутна
Колір чорний
Посудомийна машина: Ні
Упаковка: Целофановий пакет
Зберігання у холодильнику: Ні
Країна виробник: К.М.Р.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал | Гума |
| Тип | Килимок барний |
| Товщина | 15 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴

