
Дошка барна 200х320х10 мм, пластик білого кольору EM9999 Empire
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601-9999
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Форма: прямокутна.
Матеріал: пластик.
Довжина: 30 см
Ширина: 20 см
Товщина: 0,9 см
Колір білий
Упаковка: пе-пакет.
Матеріал: пластик.
Довжина: 30 см
Ширина: 20 см
Товщина: 0,9 см
Колір білий
Упаковка: пе-пакет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Індія |
| Довжина | 320 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 10 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴
