
Склянка низька 205 мл Pasabahce Casablanca 52862
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 202-52862/sl
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відвантажуються кратно 12 шт
Об'єм: 205 мл.
Висота: 83 мм.
Верхній діаметр 77 мм.
Нижній діаметр: 52 мм
Упаковка техтара 12 шт
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 77 мм |
| Висота | 83 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 52 мм |
| Об`єм | 205 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴
