
Стакан Pasabahce високий 285 мл Side 42439
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 202-42439
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм: ~ 284 cc. 9 1/2 oz.
Висота: 140 mm. 5 3/4 ".
Верхній діаметр: 62 mm. 2 1/2 ".
Нижній діаметр: 56 mm. 2 1/2 ".
Матеріал: Скло
Придатне для миття в посудомийних машинах: Так
Упаковка: Техтара.
Висота: 140 mm. 5 3/4 ".
Верхній діаметр: 62 mm. 2 1/2 ".
Нижній діаметр: 56 mm. 2 1/2 ".
Матеріал: Скло
Придатне для миття в посудомийних машинах: Так
Упаковка: Техтара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 62 мм |
| Висота | 140 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 56 мм |
| Об`єм | 285 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴
