Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 65 мм |
| Висота | 95 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Об`єм | 250 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴/набір

