
Набір склянок Pasabahce високих 375 мл Luna 42358
192 ₴/набір
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 202-42358
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Обсяг – 375 мл
Висота – 146 мм.
Діаметр верхній – 68 мм
Діаметр нижній – 68 мм
Матеріал – ударостійке скло.
Підходить для миття в посудомийній машині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 68 мм |
| Висота | 146 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 68 мм |
| Об`єм | 375 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴/набір
