
Набір склянок Pasabahce низьких 360 мл Luna 42348
339 ₴
- В наявності
- Код: 202-42348
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакан для віскі
Обсяг – 360 мл
Висота – 94 мм
Діаметр верхній – 83 мм
Діаметр нижній – 83 мм
Матеріал – ударостійке скло.
Підходить для миття в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 83 мм |
| Висота | 94 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 83 мм |
| Об`єм | 360 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Низький |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴
