
Глечик Pasabahce 1000 мл Jug Bistro 80102
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 202-80102
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Об'єм: ~ 1000 cc. 33 1/4 oz.
Висота: 201 mm. 8 ".
Верхній діаметр: 97 mm. 3 3/4 ".
Нижній діаметр: 150 mm. 6 ".
Матеріал - ударостійке скло.
Можливість використання в мікрохвильовці - так.
Можливість миття в посудомийній машині - да.
Висота: 201 mm. 8 ".
Верхній діаметр: 97 mm. 3 3/4 ".
Нижній діаметр: 150 mm. 6 ".
Матеріал - ударостійке скло.
Можливість використання в мікрохвильовці - так.
Можливість миття в посудомийній машині - да.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Верхній діаметр | 97 мм |
| Висота | 200 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 150 мм |
| Об`єм | 1000 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Глечик |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴
