Об'єм: 1,3 л.
Висота: 270 мм.
Діаметр горловини: 75 мм.
Діаметр дна: 85 мм.
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Висота: 270 мм.
Діаметр горловини: 75 мм.
Діаметр дна: 85 мм.
Матеріал: Скло
Придатний для миття в посудомийних машинах: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Висота | 270 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 85 мм |
| Об`єм | 1340 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Тип ємності | Глечик |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 ₴

