
Глечик Pasabahce 1150 мл Casablanca 43614
205 ₴
- Готово до відправки
- Код: 202-43614
+380 (98) 194-57-13
- +380 (95) 587-32-05
- +380 (98) 916-46-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення - для води і соку
Матеріал - ударостійке скло
Об'єм - 1,15 л
Висота - 220 (мм)
Верхній діаметр - 90 (мм)
Нижній діаметр - 90 (мм)
Забарвлення - однотонний
Основний колір - прозорий
Наявність кришки - немає
Можливість використання в мікрохвильовці - так
Можливість миття в посудомийній машині - да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Глечик |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1150 мл |
| Висота | 220 мм |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Нижній діаметр | 90 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Так |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴
